Filarum

Filarum to marka należąca do Rapid Finance sp. z.o.o. (firma obsługuje także serwis sohocredit) i udziela szybkich pożyczek – chwilówek od 100zł do nawet 2500zł na okres do 30dni. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 500zł. Istnieje możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie spłacić jej w terminie.

Pierwsza pożyczka do 500zł w Filarum za darmo – oddajesz tyle ile pożyczyłeś!

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste, wystarczy:

  1. Wejść na stronę Filarum.pl i wybrać suwakiem kwotę jaka nas interesuje oraz termin spłaty pożyczki.
  2. Wypełnić formularz swoimi danymi kontaktowymi (z dowodu osobistego, będzie potrzebny także numer rachunku bankowego na który zostanie przelana pożyczka oraz numer telefonu na który zostanie przesłana smsem decyzja).
  3. Wykonać przelew weryfikacyjny na jeden z rachunków bankowych na kwotę 1 grosz (firma posiada rachunki Pekao, PKO, BZWBK, mBank, Alior, Millennium). Jeśli zatem posiadasz rachunek w jednym z tych banków pożyczkę otrzymasz w kilkanaście minut od otrzymania decyzji.
  4. Po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego zostanie podjęta decyzja, jeśli będzie ona pozytywna (pamiętaj że warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie obywatelstwa polskiego, wiek od 21 do 70 lat oraz brak zadłużeń w bazach big, krd oraz erif) pieniądze zostaną niezwłocznie przelane na rachunek podany we wniosku.

Weź pożyczkę w Filarum.pl

 

m4s0n501

2 opinii

  1. widziałam reklamę firmy w telewizji i znalazłam w google informację o niej na tej stronie i postanowiłam skorzystać, pozyczkę otrzymałam w niecałą godzinę (bo mam konto tam gdzie firma)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>