inCredit

inCredit to pożyczki pozabankowe długoterminowe w których możesz pożyczyć od 500 zł do nawet 5000 zł na okres do 24 miesięcy. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 1000 zł na okres do 6 miesięcy. Kolejne pożyczki zwiększają limit kwotowy oraz pozwalają na spłatę pożyczki w większej ilości rat, dlatego warto być stałym i terminowym klientem inCredit, gdyż możemy liczyć na wysoką pożyczkę pozabankową bez sprawdzania naszej historii w BIK.

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo prostę, wystarczą trzy kroki by mieć dodatkowe pieniądze na swoim koncie.

https://www.incredit.pl/images/steps/steps_slider.png Wybierz suwakiem na stronie inCredit.pl kwotę pożyczki jaką chcesz pożyczyć oraz termin spłaty pożyczki. Wypełnij formularz podając dane ze swojego dowodu osobistego, numer rachunku oraz numer telefonu.

https://www.incredit.pl/images/steps/steps_coin.pngDokonaj przelewu weryfikacyjnego na konto firmy w wysokości 1 grosz – pozwoli to zweryfikować twoją tożsamość oraz poprawność danych i numeru rachunku bankowego – na ten rachunek z którego wykonujesz przelew (musi być taki sam jak podałeś we wniosku) zostanie przelana pożyczka.

https://www.incredit.pl/images/steps/steps_envelope.pngNastępnie po zaksięgowaniu przez inCredit twojego przelewu weryfikacyjnego zostanie podjęta decyzja, zostaniesz o niej poinformowany na e-mail. Jeśli będzie ona pozytywna pieniądze niezwłocznie zostaną przelane na Twoje konto. Firma posiada rachunki w PKO, Millenium, BZ WBK, mBank, Alior, ING oraz Pekao – jeśli masz rachunek w jednym z nich pieniądze będziesz mógł otrzymać jeszcze szybciej (nawet w kilka minut), jeśli nie to przelew dojdzie do Ciebie w standardowych godzinach przelewów przychodzących w Twoim banku.

Weź pożyczkę w inCredit

www.incredit.pl

m4s0n501

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>