Wonga – szybkie pożyczki

Kiedy potrzebujesz szybkiej pożyczki, najlepiej skorzystać z Wonga która oferuje szybkie pożyczki – chwilówki. Są to pożyczki udzielane bez zbędnych formalności – wystarczy wypełnić wniosek i po kilkunastu minutach ma się już pieniądze na koncie. Warto jednak pamiętać, by zawsze działać z głową i decydować się na wzięcie pożyczki w zaufanej firmie, która nie działa w celu naciągnięcia klienta. Taką firmą jest między innymi Wonga- lider pośród firm oferujących pożyczki przez internet. Wonga.com powstała w Wielkiej Brytanii, ale stopniowo rozszerza swoją ofertę i dzisiaj pożycza pieniądze w niemal wszystkich krajach Unii Europejskiej – również w Polsce.

PROMOCJA: Tylko teraz koszt pożyczki w Wonga wynosi 10zł, tak więc pożyczając 750zł na 60 dni – oddajesz tylko 760zł!

Jak wygląda sam proces uzyskania pożyczki w Wonga.com?

Cała operacja jest niezwykle prosta i odbywa się bardzo szybko. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny on-line na stronie www.Wonga.pl, a następnie czekać na efekty weryfikacji. Serwis sprawdza tożsamość każdego użytkownika przed udzieleniem mu pożyczki, skanując między innymi biura informacji gospodarczej oraz BIK. Najważniejszy i godny podkreślenia jest jednak przede wszystkim fakt, że Wonga to najpewniejszy sposób na zdobycie gotówki w krótkim czasie – w ciągu maksymalnie piętnastu minut od złożenia wniosku pieniądze pojawiają się na koncie klienta. W ten sposób można szybko pożyczyć nawet do 750 złotych na maksymalnie 60 dni. Wonga na pewno niejednokrotnie pomogła w sytuacji, gdy potrzebowałeś gotówki natychmiast, szybkie wypełnienie wniosku załatwi sprawę. To sprawia, że firmie zaufało już kilka milionów klientów.

duzywniosek

 

Korzystałeś już z usług Wonga.com?

0 votes
 0%
0 votes
 0%
0 votes
 0%
0 votes
 0%

m4s0n501

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>